+48 535 559 558, +48 790 793 877, +48 600 851 363 obozy@shocksport.pl

BĄBELKOWA PRZYGODA Z MORZEM KOŁOBRZEG -PODCZELE

Data obozu: 24.06-06.07.2018

Kategoria wiekowa  6 lat

Obóz przeznaczony jest dla dzieci, które jadą z nami pierwszy raz! Program zajęć będzie dostosowany do ich umiejętności i możliwości fizycznych. Dużo czasu spędzamy w wodzie na basenie i strzeżonym kąpielisku. Oprócz typowej nauki pływania, podstaw nurkowania, skoków do wody i wielu innych zajęć na kąpielisku, organizujemy gry i zabawy w wodzie, rozwijające nasze umiejętności pływackie, spróbujemy swoich sił w trakcie wyprawy na bezludną wyspę, zdobędziemy umiejętności survivalowe, poznamy gry i zabawy ruchowe. Uczymy się jak bezpiecznie wypoczywać nad wodzą,poznajemy podstawy pierwszej pomocy.

cena

1770 zł

ZAKWATEROWANIE

www.podczele2.pl

Niezwykłe usytuowanie w naturalnym zespole parkowo leśnym EKO PARKU w odległości 700 metrów od morza i 5 km od centrum miasta, sprawia, że jego czar i tajemnicza moc przyciąga turystów od lat. To idealne miejsce na połączony wypoczynek ducha i ciała. Każdy odnajdzie coś dla siebie

Do Państwa dyspozycji oddajemy odnowione budynki, ciepłe i przytulne pokoje. Smaczne posiłki w gustownym wnętrzu jadalni, pyszne ciasta, doskonała kawa, rodzinna atmosfera to tylko niektóre nasze walory. Posiadamy własną bazę zabiegową dającą naszym Gościom duży wybór zabiegów leczniczo – rehabilitacyjnych prowadzonych przez specjalistów,  dla wzmocnienia sił witalnych.

Wieczorki muzyczne przy ognisku oraz ogródek letni sprzyjają w nawiązywaniu nowych znajomości.

Pełnej rekreacji sprzyja wypożyczalnia rowerów i sprzętu do nordic walking. Obok ośrodka rozpoczyna się ścieżka rowerowa, która prowadzi do centrum Kołobrzegu.

Do plaży prowadzi droga przez rezerwat ptaków. Spotkamy tam niezwykłe okazy mistrzów podniebnych lotów. A kto wie.. może uda się nawet podglądnąć krwawnika kichawca? Gorące kołobrzeskie słońce pozwoli Państwu uzyskać piękną opaleniznę, a wieczorny chłód umili spacery po okolicy.

Prawdziwym skarbem jest jednak bursztyn, który możecie Państwo znaleźć zwłaszcza w okresie września i października kiedy to na Bałtyku zaczyna się okres sztormów jest on idealnym podarunkiem dla ukochanejukochanego podczas romantycznego spaceru brzegiem morza przy promieniach zachodzącego słońca.

PROGRAM REKREACYJNO-SPORTOWY

PŁYWANIE I RATOWNICTWO WODNE, PIERWSZA POMOC: nauka i doskonalenie pływania, dla zaawansowanych szkolenie pływackie .

Udział w krótkim kursie postępowania podczas wypadków, podstawy ratownictwa ( zabawy fabularne z ratownikiem ). Zajęcia będą realizowane codziennie na basenie ośrodka HOLTUR i na plaży.

AQUA AEROBIK : nowoczesna forma zajęć fitness w wodzie

FITNESS: ćwiczenia kształtujące postawę, wykonywane przy muzyce.

GRY I ZABAWY RUCHOWE: piłka nożna, koszykowa, siatkowa, wyścigi, zabawy – zajęcia realizowane na boiskach sportowych i sali gimnastycznej.

SURVIVAL: trzeba umieć przetrwać w każdych warunkach, współdziałać z grupą, żeby wyznaczony cel czy zadanie było możliwe do osiągnięcia.

TERENOZNASTWO: sztuka orientacji w terenie ( odczytywanie i sporządzanie map, posługiwaniu się kompasem… )

GRY TERENOWE: gry strategiczne wymagające często kilkudniowego przygotowania. Wszystko zależy od scenariusza i pomysłu na ich rozwinięcie i zakończenie.

PROGRAM KULTURALNY – dyskoteki, ognisko z kiełbaskami, gry i konkursy, turnieje, neptunalia.

PROGRAM TURYSTYCZNY – wycieczki na terenie miasta Kołobrzeg, rejs statkiem po Bałtyku , wycieczka całodniowa Dziki Zachód – Zieleniewo

https://www.dzikizachod.com.pl

DODATKOWE INFORMACJE

WYŻYWIENIE
3 posiłki dziennie i deser
–śniadanie bufet szwedzki
–obiad z deserem
–kolacja bufet szwedzki
Herbata, woda, kompot- dzieci mogą korzystać przez cały dzień
-Suchy prowiant na powrót

CENA OBEJMUJE

Cena: 1770 zł (wszystko w cenie!!!)

Zakwaterowanie w PODCZELE II

Wyżywienie 3posiłki dziennie i deser

Program rekreacyjny, kulturalny i turystyczny

Opieka medyczna

Ubezpieczenie NNW-PZU

Transport : Warszawa – KOŁOBRZEG- Warszawa PKP

Kadra : wykwalifikowani trenerzy, nauczyciele, instruktorzy

Sprzęt sportowy : zapewnia organizator

Pamiątkowa koszulka, dyplom i upominek

DOKUMENTY, GŁÓWNE WYMAGANIA

Zgłoszenie uczestnictwa-umowa z wyborem pakietu, karta kwalifikacyjna uczestnika na obóz ze zgodą rodziców (wzory do pobrania na stronie).

ZALICZKA 500 zł

SPOTKANIA INFORMACYJNE ODBĘDĄ SIĘ NA PŁYWALNI WARSZAWIANKA WODNY PARK
KONTAKT TRENER SŁAWEK 600 851 363

Kontakt z SHOCKSPORT

ul. Kroczewska 51
03-287 Warszawa

Telefon: 48 607 153 541 lub 48 600 851 363

e-mail: obozy@shocksport.pl

NIP 6271938678
REGON 016408438
KONTO BANKOWE MBANK
93114020040000360232543285

 

Formularz kontaktowy