+48 535 559 558, +48 790 793 877, +48 600 851 363 obozy@shocksport.pl

OBÓZ PŁYWACKI NAD MORZEM KOŁOBRZEG

Data obozu: 29.06-09.07.2019

Kategoria wiekowa w podziale na grupy: 7-9, 10-12, 13-15, 15-16

  • GRUPA A –  7-9 LAT
  • GRUPA B – 10-12 LAT
  • GRUPA C – 13-15 LAT
  • GRUPA D – 15 -16 LAT

cena

2050 zł

ZAKWATEROWANIE

www.podczele2.pl

Niezwykłe usytuowanie w naturalnym zespole parkowo leśnym EKO PARKU w odległości 700 metrów od morza i 5 km od centrum miasta, sprawia, że jego czar i tajemnicza moc przyciąga turystów od lat. To idealne miejsce na połączony wypoczynek ducha i ciała. Każdy odnajdzie coś dla siebie

Do Państwa dyspozycji oddajemy odnowione budynki, ciepłe i przytulne pokoje. Smaczne posiłki w gustownym wnętrzu jadalni, pyszne ciasta, doskonała kawa, rodzinna atmosfera to tylko niektóre nasze walory. Posiadamy własną bazę zabiegową dającą naszym Gościom duży wybór zabiegów leczniczo – rehabilitacyjnych prowadzonych przez specjalistów,  dla wzmocnienia sił witalnych.

Wieczorki muzyczne przy ognisku oraz ogródek letni sprzyjają w nawiązywaniu nowych znajomości.

Pełnej rekreacji sprzyja wypożyczalnia rowerów i sprzętu do nordic walking. Obok ośrodka rozpoczyna się ścieżka rowerowa, która prowadzi do centrum Kołobrzegu.

Do plaży prowadzi droga przez rezerwat ptaków. Spotkamy tam niezwykłe okazy mistrzów podniebnych lotów. A kto wie.. może uda się nawet podglądnąć krwawnika kichawca? Gorące kołobrzeskie słońce pozwoli Państwu uzyskać piękną opaleniznę, a wieczorny chłód umili spacery po okolicy.

Prawdziwym skarbem jest jednak bursztyn, który możecie Państwo znaleźć zwłaszcza w okresie września i października kiedy to na Bałtyku zaczyna się okres sztormów jest on idealnym podarunkiem dla ukochanejukochanego podczas romantycznego spaceru brzegiem morza przy promieniach zachodzącego słońca.

PROGRAM REKREACYJNO-SPORTOWY

PŁYWANIE – nauka i doskonalenie technik pływackich na różnych poziomach,a dla zaawansowanych szkolenie sportowe. Zajęcia będą realizowane na basenie ośrodka HOLTUR codziennie, przez trenerów pływania sekcji MUKP Warszawianka -Wodny Park oraz instruktorów szkoły pływania SHOCKSPORT.

Program szkoleniowy zatwierdzony przez Polski Związek Pływacki.

Nauka i doskonalenie pływania oraz różnych form ruchu w wodzie dla początkujących, zaawansowanych i specjalistów. System szkolenia, którym się posługujemy w pracy z dziećmi, pozwala na wykształcenie umiejętności bez względu na początkowy stopień zaawansowania. Niewielkie grupy oraz rozpoczęcie nauki na odpowiednio dobranym poziomie zaawansowania wpływają na szybkość i swobodę zapamiętania nie zawsze łatwych ruchów pływackich. Zróżnicowanie w grupach przeprowadzane jest nie tylko pod względem umiejętności, ale również wieku, sprawności psychofizycznej.

AQUA AEROBIK – nowoczesna forma zajęć fitness w wodzie

FITNESS / SIŁOWNIA- ćwiczenia kształtujące postawę, wykonywane przy muzyce dla chętnych zajęcia na siłowni (wg kategorii wiekowych)

GRY I ZABAWY RUCHOWE – piłka nożna, koszykowa, siatkowa, wyścigi, zabawy – zajęcia realizowane na boiskach sportowych i sali gimnastycznej.

SURVIVAL- trzeba umieć przetrwać w każdych warunkach, współdziałać z grupą, żeby wyznaczony cel czy zadanie było możliwe do osiągnięcia.

TERENOZNASTWO – sztuka orientacji w terenie ( odczytywanie i sporządzanie map, posługiwaniu się kompasem… )

GRY TERENOWE – gry strategiczne wymagające często kilkudniowego przygotowania. Wszystko zależy od scenariusza i pomysłu na ich rozwinięcie i zakończenie.

ZAWODY PŁYWACKIE,OLIMPIADA SPORTOWA

PROGRAM KULTURALNY
Dyskoteki, ognisko z kiełbaskami, gry i konkursy, turnieje, neptunalia.

PROGRAM TURYSTYCZNY – wycieczki na terenie miasta Kołobrzeg, rejs statkiem po Bałtyku , wycieczka całodniowa Dziki Zachód – Zieleniewo

https://www.dzikizachod.com.pl

DODATKOWE INFORMACJE

WYŻYWIENIE
3 posiłki dziennie i deser
–śniadanie bufet szwedzki
–obiad z deserem
–kolacja bufet szwedzki
Herbata, woda, kompot- dzieci mogą korzystać przez cały dzień
-Suchy prowiant na powrót

CENA OBEJMUJE

Cena: 2050 zł (wszystko w cenie!!!)

Zakwaterowanie w PODCZELE II

Wyżywienie 3 posiłki dziennie  w tym deser

Program rekreacyjny, kulturalny i turystyczny

Opieka medyczna

Ubezpieczenie NNW-PZU

Transport : Warszawa – KOŁOBRZEG – Warszawa PKP

Kadra : wykwalifikowani trenerzy, nauczyciele, instruktorzy

Sprzęt sportowy : zapewnia organizator

Pamiątkowa koszulka ,dyplom i upominek

DOKUMENTY, GŁÓWNE WYMAGANIA

Zgłoszenie uczestnictwa-umowa z wyborem pakietu, karta kwalifikacyjna uczestnika na obóz ze zgodą lekarza i rodziców (wzory do pobrania na stronie).
ZALICZKA 500zł
SPOTKANIA INFORMACYJNE ODBĘDĄ SIĘ NA PŁYWALNI WARSZAWIANKA WODNY PARK
KONTAKT TRENER SŁAWEK 600 851 363

Kontakt z SHOCKSPORT

ul. Kroczewska 51
03-287 Warszawa

Telefon: 48 607 153 541 lub 48 600 851 363

e-mail: obozy@shocksport.pl

NIP 6271938678
REGON 016408438
KONTO BANKOWE MBANK
93114020040000360232543285

 

Formularz kontaktowy